II. ročník minigolfového turnaja - Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove

Prislušná obec vykoná posudenie žiadateľla o sociálnu službu a vydá rozhodnutie o odkázanosti žiadateľa na sociálnu službu.
ZpS Náruč poskytuje pobytovú službu s kapacitou 150 klientov,  služby ambulantne v dennom stacionári s kapacitou 15 klientov a jedáleň.
Občianske združenie združujúce prijímateľov sociálnej služby, ich blízke osoby a zamestnancov ZpS Náruč v Prešove.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktuality 2017
II. ročník minigolfového turnaja

Mesiac jún sa každoročne nesie v znamení športu, pre minigolf to u nás platí dvojnásobne. Dňa 22.06.2017 sme zorganizovali II. ročník turnaja v minigolfe medzi zariadeniami. Naše pozvanie prijali Centrum sociálnych služieb Kežmarok, Centrum sociálnych služieb Poprad, Domov dôchodcov Spišská nová Ves, Domov Nálepkovo n.o, Nový Domov Stropkov, Zariadenie pre seniorov Harmónia Cemjata a Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou. Hralo sa na piatich minigolfových dráhach a veru neraz nás loptička potrápila. Ale aj o tom je šport. Na prvom mieste sa umiestnilo Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou, druhé miesto obsadil tím nášho zariadenia a tretia priečka patrila Zariadeniu pre seniorov Harmónia Cemjata. Víťazstvo poteší, ale dôležitejšie bolo to, že sme sa mohli opäť po roku stretnúť.

Mgr. Sylvia Šimkovičová
sociálna pracovníčka
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky