2025-09-18 16:00
6. kolo „Podtatranskej petanque ligy 2025“
Posledné kolo „Podtatranskej petanque ligy 2025“ sa uskutočnilo v Domove dôchodcov v Spišskej Novej Vsi vo štvrtok 18. septembra 2025. Petanque ligy sa zúčastnilo celkom šesť družstiev. Po konečnom vyhodnotení všetkých súťažných kôl sme obsadili výborné 3. miesto. Za úspešné reprezentovanie nášho zariadenia ďakujeme všetkým naším prijímateľom, ktorí sa zúčastnili tohtoročnej ligy.
Organizátorom posledného kola srdečne ďakujeme za príjemne prežitý deň a už teraz sa tešíme na ďalší ročník „Podtatranskej petanque ligy v roku 2026“.
Mgr. Tomáš Fecenko
sociálny pracovník