2025-06-23 15:16
„Ber to športovo“
V pondelok 23. júna 2025 sme sa v rámci Olympijského dňa zapojili do iniciatívy „Ber to športovo“. Zamestnanci zariadenia prišli v tento deň do práce v športovom oblečení vyzbrojení rôznym športovým náradím. Spoločnou rozcvičkou a súťažami sme pracovali na uvoľňovaní endorfínov a hormóny šťastia vylepšovali náladu všetkým zúčastneným.
Mgr. Agáta Sučková
sociálna pracovníčka