Aktuality

„Ber to športovo“

V pondelok 23. júna 2025 sme sa v rámci Olympijského dňa zapojili do iniciatívy „Ber to športovo“. Zamestnanci zariadenia prišli v tento deň do práce v športovom oblečení vyzbrojení rôznym športovým náradím. Spoločnou rozcvičkou a súťažami sme pracovali na uvoľňovaní endorfínov a hormóny šťastia vylepšovali náladu všetkým zúčastneným.

Mgr. Agáta Sučková
sociálna pracovníčka

 

Ísť späť

© 2026 Všetky práva vyhradené pre Zariadenie pre seniorov Náruč
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.