2025-05-14 21:40
Striebro zo Spišského Podhradia
Dňa 14. mája 2025 sa v Spišskom Podhradí uskutočnilo 2. kolo „Podtatranskej petanque ligy 2025“. Súťažiacich ani chladnejšie počasie neodradilo a snažili sa zabojovať o každý cenný bod. Naše zariadenie reprezentovali pani Oľga, pán Ján a pán Vladimír. Naším prijímateľom gratulujeme k výbornému 2. miestu. Organizátorom ďakujeme za pohostenie a príjemne prežité dopoludnie.
Mgr. Tomáš Fecenko
sociálny pracovník