Aktuality

Striebro zo Spišského Podhradia

Dňa 14. mája 2025 sa v Spišskom Podhradí uskutočnilo 2. kolo „Podtatranskej petanque ligy 2025“. Súťažiacich ani chladnejšie počasie neodradilo a snažili sa zabojovať o každý cenný bod. Naše zariadenie reprezentovali pani Oľga, pán Ján a pán Vladimír. Naším prijímateľom gratulujeme k výbornému 2. miestu. Organizátorom ďakujeme za pohostenie a príjemne prežité dopoludnie.

Mgr. Tomáš Fecenko
 sociálny pracovník

 

Ísť späť

© 2026 Všetky práva vyhradené pre Zariadenie pre seniorov Náruč
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.