Aktuality

Turnaj v petanque

Vo štvrtok 19.06.2025 za prijemného slnečného dopoludnia sa v našom zariadení uskutočnil V. ročník turnaja v petanque. Po milom privítaní a úvodných slovách pána riaditeľa PhDr. Jozefa Dobroviča sa turnaj mohol začať. Turnaja sa zúčastnilo desať družstiev. Všetci súťažiaci podávali výborné výkony. Na prvých troch miestach sa umiestnili Nový Domov Stropkov, DSS sv. Jána z Boha zo Spišského Podhradia a Jeseň života, n.o. Veľká Lomnica. Víťazom srdečne blahoželáme. Tešíme sa zo spoločného stretnutia a zo zážitkov, ktoré nám doprial tento deň.

Mgr. Dana Lakatová
sociálna pracovníčka

 

Ísť späť

© 2026 Všetky práva vyhradené pre Zariadenie pre seniorov Náruč
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.